R E S P O N S E D O

Yükleniyor...

Responsedo, butik bir tasarım ve yazılım geliştirme şirketidir. UX (Kullanıcı Deneyimi) tasarımı, UI (Arayüz Tasarımı), Mobil Uygulama, Web tasarımı, Web yazılımı, Altyapı danışmanlığı, SEO, ASO ve özel yazılım ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hizmet veren Responsedo, paydaşlarımıza hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı hedefler.

Responsedo olarak yazılım ve tasarım dünyasının gereksinimlerini yaratıcılıkla buluşturan ve bunu yaparken her müşterisinin dijital vitrinini yukarı taşıyan bir ekibiz. 14 yıllık deneyimimizin verdiği güçle sektörün dinamiklerini yakından takip ediyor ve her projede tüm yeteneklerimizi sonuna kadar kullanıyoruz.

Sadece yazılım sürecinde değil sonraki süreçlerde de hep yanınızdayız. Yazılımınızın ya da web sitenizin güncellenmesinin tamamlanmasının ardından gerekli testlerimizi tamamlarız ve sorunsuz çalışan sistemi sizlere teslim ettikten sonra da tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluruz.

Yazılım desteğinin yanı sıra çalıştığımız kurumsal firmalara partner şirketimiz Ahtapot Sosyal Medya aracılığıyla kartvizit, katalog tasarımı, katalog, broşür gibi kurumsal kimlik ile ilgili hizmetler de sunmaktayız. Dijital dünyaya yatırım yapmak isterseniz, sosyal medya hesap yönetimi, reklam yönetimi, moderasyon, e-mail pazarlama gibi dijital dünyanın ihtiyaç duyduğu her alanda arzu ettiğiniz hizmete Ahtapot Sosyal Medya ile ulaşabilirsiniz.

Daha önce bir yazılım firması ile çalıştıysanız farkımızı çok kolay anlayacaksınız ve mutlu paydaşlarımız arasına katılacaksınız. Daha önce bir yazılım firması ile çalışmadıysanız şirketinizi birlikte büyütebilmek için heyecanla telefonunuzu ya da mailinizi bekliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular?

Çözüm ekibimizin hazırladığı bize sıkça gelen sorular hakkında bilgi sahibi olun.

Profesyonel ve yılların getirdiği tecrübeyle siz müşterilerimizle kararlaştırdığımız iş teslim sürelerinde işinizi teslim ediyoruz.

İş tesliminden sonra karşılaşacağınız herhangibir problemde teknik destek ekibimiz her zaman problemleri çözmek için bir mail kadar uzağınızda olacak.

Günümüzde sürekli yeni bir e-ticaret sitesinin açıldığını düşünürsek, Kendimize "Neden Eticaret?" diye sormadan edemiyoruz. Neredeyse her sektörün internet ortamında yerini aldığını düşündüğümüzde, e-ticaretin bu denli tercih edilmesi merak uyandırıyor. Evet soruyoruz, neden e-ticaret? Gerçeği söylemek gerekirse bu soruya bir sürü cevapla karşılık verilebilir. Müşterinize sunduğu rahatlığın ve kolay erişimin yanı sıra, firmanınızın elde ettiği kâr ve geri dönüş seviyelerinin yüksekliği gibi sebepler e-ticareti ön plana çıkaran özelliklerin başlıca nedenlerinden sayılabilir.

E-ticaret hacminin bu derece büyümesinden dolayı bu pazardan pay almak da önem arz ediyor. Yalnızca internet üzerinden satış gerçekleştiren uluslararası firmaların ulaştığı büyük işlem hacimleri, internet ortamının ne kadar büyük bir pazara sahip olduğunu göstermektedir.